Test Gallupa - twoje plusy i minusy

Test Gallupa - twoje plusy i minusy

30.03.2021 roku uczniowie klasy 1 Technikum uczestniczyli w warsztatach, które prowadziła Pani Katarzyna Marcinek – Certyfikowany trener Szkoły Trenerów I stopnia i coach. Warsztaty odbyły się pod hasłem: „ Talenty według skali GALLUPA, identyfikowanie i wykorzystanie swoich mocnych  stron”.

Pani Kasia reprezentowała własną firmę Ginger Pr Katarzyna Marcinek, wspierając naszą szkołę w realizacji ogólnopolskiego projektu Dzień Przedsiębiorczości. W zajęciach uczestniczyły także Panie: Lucyna Kubis – dyrektor ZS MCKK, Agnieszka Nowicka – pedagog oraz Małgorzata Komorowska – wychowawca klasy. Prowadząca warsztaty uświadomiła uczniom, że poszukiwanie odpowiedzi na pytanie „kim jestem i jaki jestem?” staje się mocno odczuwaną potrzebą w okresie przejścia od dzieciństwa do dorosłości. Poznanie siebie, uświadomienie sobie motywów własnego postępowania, swoich zalet i wad – jest dobrym wstępem do planowania osobistego rozwoju.

Bardzo dziękujemy Pani Katarzynie Marcinek, Człowiekowi z pasją do młodzieży i jej problemów za przeprowadzenie bardzo ciekawych zajęć. Mamy nadzieję, iż uczniowie wykorzystają wiedzę i doświadczenie Pani Trener i będą postępowali tak, jak radzi Tadeusz Niwiński (Polak z Kanady, autor książkiJa )…weźmy się do roboty i dowiedzmy się, kim naprawdę jesteśmy.