Dzień Przedsiębiorczości w Europ Assistance Polska

Dzień Przedsiębiorczości w Europ Assistance Polska

W dniu 27.04.2021 roku na zaproszenie Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości uczniowie naszej szkoły uczestniczyli  w e – wizytach, realizując program  Dzień Przedsiębiorczości w Europ Assistance Polska.

Firma świadczy profesjonalne usługi assistance w pięciu głównych obszarach: Zdrowie, Podróż, Dom i Rodzina, Samochód, Concierge. Europ Assistance Polska jest filią międzynarodowej grupy, która dba o bezpieczeństwo milionów osób na całym świecie.

Igor Konieczny  z klasy 1 Tp i Adrian Bihuniak z klasy 2 Tg poznali zagadnienia związane z jakością i wsparciem operacyjnym, uczestnicząc w zajęciach prowadzonych przez Panią Ewę Łukaszewską – Bogusz, Managera Operacyjnego w Zespole Jakości i Wsparcia Operacyjnego. Kacper Grabowski i Jakub Kwas z klasy 2Tp uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez Pana Kamila Jaśkiewicza – Analityka Biznesowego, który opowiedział o pracy na zajmowanym stanowisku i o przedmiocie działania Europ Assistance Polska. Mamy nadzieję, że doświadczenie zdobyte podczas e-wizyty pozwoli uczniom zweryfikować plany edukacyjne i zawodowe oraz wyobrażenie o wymarzonym zawodzie.

Bardzo dziękujemy Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości za wyróżnienie naszej szkoły możliwością uczestniczenia w e – spotkaniach z Europ Assistance Polska.

Uczniów naszej szkoły prosimy, aby uczyli się technik podejmowania decyzji, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Pamiętajcie: „Każdy z nas jest swoim przewodnikiem na drodze do lepszych decyzji” (Spencer Johnson, autor książki „Tak czy nie”).